Darujte dětem hračku z přírodních materiálů

 Děti nic nepotěší více než hračky. Pořiďte jim originální hračku z přírodních materiálů, díky které získají pozitivní vztah k přírodě, a ještě se něco přiučí. Pokud si s výběrem dárku nevíte rady, nevadí, připravili jsme si pro Vás článek s tipy na zajímavé hračky pro nejrůznější věkové kategorie, který Vám s rozhodováním pomůže. Věříme, že zde vhodný dárek pro své nejmenší objevíte.

Hračky pro děti od 2 do 3 let

 Naším prvním tipem je Activity Board (neboli učící deska) – interaktivní hračka a vzdělávací pomůcka v jednom, kterou si oblíbily děti po celém světě. Activity Board obsahuje předměty z běžného života jako zámky, tkaničky, ozubená kolečka, zipy či zvonečky. Děti si mohou samy vybrat, jaké aktivitě se chtějí věnovat. Objevováním jednotlivých prvků se zabaví na dlouhé hodiny.

12234 (1)
13671

 

 Kdo by neměl rád pexeso? Díky dřevěnému pexesu pro nejmenší si děti procvičí paměť, a navíc se naučí rozeznávat nejrůznější lesní zvířátka.

 Pokud hledáte hračku, která vašim nejmenším pomůže rozvíjet motoriku, určitě doporučujeme barevnou pyramidu ve tvaru pejska a dřevěnou zatloukačku. Děti si hračky zamilují a užijí si s nimi spoustu zábavy.

787-25829
Hračky pro děti od 3 do 6 let

 Pokud hledáte dárek, díky kterému se děti dozví něco zajímavého o přírodě, máme pro vás hned dva tipy. Pořiďte jim pexeso s obrázky 20 jarních květin nebo originální dřevěná razítka, díky kterým se naučí rozeznávat zvířata, ptáky nebo třeba listy stromů.

14538-4 (1)13896 (1)
image-proxy (1)

 

 Pokud si s dětmi rádi vyprávíte nejrůznější příběhy, určitě by vaší pozornosti neměly uniknout speciální kouzelné kartičky Prosviť a vyprávěj. Stačí skrze ně posvítit baterkou, lampičkou nebo třeba mobilem a na stěně se zjeví nejrůznější obrazce. Je jen na vás, jaké příběhy z nich vytvoříte.

 Děti milují hru na indiány, co by to ale bylo za hraní bez indiánské čelenky?

5547-15544-7
Hračky pro děti od 6 do 9 let
image-proxy (2)5952-7 (1)

 

 Noční život – to je kreativní knížka, díky které se děti zábavnou formou dozví, co se děje v lese po setmění. Součástí balení jsou kartonové kartičky s otvory, do kterých děti mohou vkládat žetony se zvířátky. A pozor, kartičky ve tmě svítí!

 Originální edukativní hra Šetříme planetu děti nenásilnou formou učí třídit odpad a chovat se lépe k naší planetě a životnímu prostředí.

14790-3

 

 Hrajete s dětmi rádi karty? Pokud ano, určitě znáte oblíbenou hru Černý Petr. Udělejte dětem radost originálními kartami s obrázky z nejrůznějších pohádek. Karty můžete snadno sbalit také na cesty nebo je dětem přibalit na školní výlet či tábor.

 Naším dalším tipem je dřevěná balanční hračka ve tvaru velblouda. Tato zábavná hra pro malé i velké hráče vyžaduje klidnou ruku, pořádnou dávku soustředění a také špetku taktiky. Cílem hry je naložit na velblouda co nejvíce nákladu.

6075-1 (1)

Hračky pro děti od 10 let

5157-1

 

 Máte doma malé kutily? Udělejte jim radost dřevěnou slepovací stavebnicí, ze které mohou vytvořit auto, kolotoč nebo třeba letadlo.

 Rodina v pytli – to je zábavná aktivita, při které si popovídáte se svými nejbližšími, zjistíte o nich spoustu zajímavých informací, a navíc se u toho zasmějete. Najděte si s dětmi každý den pár minut na zajímavý rozhovor.

3199-3

6066-1

 

 Potrénovali byste s dětmi rádi fantazii, trpělivost, konstrukční myšlení i jemnou motoriku, pak doporučujeme originální stavebnici a balanční pomůcku X-man, je jen na vás, jaké stavby z ní vykouzlíte.

 A na závěr jsme si pro vás připravili tip na originální české karty Imaglee, se kterými je možné hrát nepřeberné množství her. Můžete se pustit do tradičních her jako je pexeso či prší, soutěžit ve vyprávění příběhů, hrát počítací hry, vyzkoušet některou z 10 her vytvořených přímo tvůrci, nebo si vymyslet úplně novou hru s vlastními pravidly, fantazii se meze nekladou.

14544

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení