Vítejte v našem obchodě

 

Vážené dámy, vážení pánové,

jsme Michaela a Václav Kazdovi, majitelé Nakladatelství Kazda, ve kterém vydáváme knihy o přírodě.

Příroda dětem je náš zbrusu nový projekt, který realizujeme s přáteli. Internetový obchod prirodadetem.cz jsme založili proto, aby si naše a vaše děti a vnoučata nemusely hrát jen s plastovými hračkami, ale dostaly do rukou i kvalitní hračky z různých přírodní materiálů, jako je dřevo, bavlna, rouno nebo len.

Záleží nám na tom, aby k vám hračky neputovaly přes půl světa. Chceme tak podpořit hlavně české rodinné firmy a malovýrobce a naši nabídku doplnit originálními výrobky z různých koutů Evropy.

Znáte to: přijdete-li do většiny našich hračkářství, rychle zjistíte, že většina či bezmála všechny tam nabízené hračky se vyrábí na druhém konci světa za mnohdy ne úplně transparentních podmínek, dokonce se tam vyrábí i řada „českých“ značek hraček. O řadě menších kvalitních českých výrobců se přitom u nás téměř ani neví, přitom se jedná mnohdy o velmi originální a krásné výrobky. To je jedna z věcí, které bychom chtěli změnit.

Hračky z přírodních materiálů jsou přitom nejen krásné a inspirativní, ale také hodně vydrží, mnohdy i generace. Jsou velmi příjemné na dotek, mnohdy hezky voní a dítě si k nim vytváří hluboký vztah. Svou jednoduchostí rozvíjí jako jemnou motoriku, tak i fantazii a osobnost naších dětí.

Naši nabídku budeme každý týden doplňovat o nové hračky a dekorace. Vyberete si?

 Srdečně Vás zdravíme,

 Michaela a Václav Kazdovi s týmem