Vítejte v našem obchodě

 

Vážené dámy, vážení pánové,

jsme Michaela a Václav Kazdovi, majitelé Nakladatelství Kazda, ve kterém vydáváme knihy o přírodě.

Příroda dětem je náš zbrusu nový projekt, který realizujeme s přáteli. Internetový obchod prirodadetem.cz jsme založili proto, aby si naše a vaše děti a vnoučata nemusely hrát jen s plastovými hračkami, ale dostaly do rukou i kvalitní hračky z různých přírodní materiálů, jako je dřevo, bavlna, rouno nebo len.

Záleží nám na tom, aby k vám hračky neputovaly přes půl světa. Chceme tak podpořit hlavně české rodinné firmy a malovýrobce a naši nabídku doplnit originálními výrobky z různých koutů Evropy.

Znáte to: přijdete-li do většiny našich hračkářství, rychle zjistíte, že většina či bezmála všechny tam nabízené hračky se vyrábí na druhém konci světa za mnohdy ne úplně transparentních podmínek, dokonce se tam vyrábí i řada „českých“ značek hraček. O řadě menších kvalitních českých výrobců se přitom u nás téměř ani neví, přitom se jedná mnohdy o velmi originální a krásné výrobky. To je jedna z věcí, které bychom chtěli změnit.

Hračky z přírodních materiálů jsou přitom nejen krásné a inspirativní, ale také hodně vydrží, mnohdy i generace. Jsou velmi příjemné na dotek, mnohdy hezky voní a dítě si k nim vytváří hluboký vztah. Svou jednoduchostí rozvíjí jako jemnou motoriku, tak i fantazii a osobnost naších dětí.

Naši nabídku budeme každý týden doplňovat o nové hračky a dekorace. Vyberete si?

 Srdečně Vás zdravíme,

 Michaela a Václav Kazdovi s týmem

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení