Houpačka Spectra

Kód: UTU3SP-KIT-C-100 UTU3SP-KIT-W-10 UTU3SP-KIT-B UTU3SP-KIT-S-01 UTU3SP-KIT-P-01 UTU3SP-KIT-S-02 UTU3SP-KIT-S-03 UTU3SP-KIT-K-02 UTU3SP-KIT-M-03 Zvolte variantu
Novinka
Značka: Utukutu
3 590 Kč
Doba dodání do 7 dnů Doba dodání do 7 dnů Doba dodání do 7 dnů Doba dodání do 7 dnů Doba dodání do 7 dnů Doba dodání do 7 dnů Doba dodání do 7 dnů Doba dodání do 7 dnů Doba dodání do 7 dnů Zvolte variantu
Varianta

Houpačka Spectra je chytrá hračka, která stimuluje smysly, probouzí fantazii, posiluje svaly a podporuje rozvoj rovnováhy. Navíc je kouzelná. Z houpačky Spectra se totiž jednoduchým kouzlem stane most, žebřík, tunel, domeček, sedátko, prolézačka, skluzavka nebo pultík.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Houpačka Spectra je chytrá hračka. Stimuluje smysly, probouzí fantazii, posiluje svaly a podporuje rozvoj rovnováhy a umění čarovat. Z houpačky Spectra se jednoduchým kouzlem stane most, žebřík, tunel, domeček, sedátko, prolézačka, skluzavka nebo pultík. Čím nápaditější kouzelník, tím více proměn. 
  • A pozor – malí kouzelníci a kouzelnice se do Spectry na houpání vejdou hned po dvou. Díky barevnému provedení může být Spectra nenápadným přírodním doplňkem, ale také výrazným designovým prvkem, který rozzáří vaše děti i byt. Spectra má bezpečnostní prvky, zamezující převrácení. Díky tyčce je vhodná už pro nejmenší děti, které se tak můžou držet ve správné pozici, kdy jejich klouby (ramena i lokty) zůstávají ve správné pozici. Vzdálenost prkének od sebe i země je jedním z mnoha testovaných rozměrů, tak aby celková konstrukce byla bezpečná a funkční a děti ji mohly naplno využívat.  
  • Dokupte si měkkoučkou matraci k houpačce Spectra tady.  
  • Houpačku Spectra dodáváme v rozmontovaném stavu. Kromě nedočkavého dítěte a minimální zručnosti potřebujete jen kladívko, vše ostatní najdete v krabici. 
  • Materiál: březová překližka s jedinečnou přírodní kresbou. Konstrukce houpačky je velmi pevná.
  • Rozměr: 75 x 43 x 45 cm, Váha: 6,3 kg, Nosnost: 60 kg,
  • Životnost: do spálení
  • Doporučený věk: 1–5 let
  • Kvalita: ve shodě se specifikovanými normami a odpovídají ČSN EN 71, č.1-3 o nezávadnosti a bezpečnosti. Tento certifikát udělil Technický a zkušební ústav. Tento certifikát prokazuje bezpečnost po materiálové i mechanické stránce. Nepleťte si ho s certifikátem jen na barvy. Ten u podobného produktu nestačí!!!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: