Dřevěná stavebnice Městečko 23 dílů

Kód: M01-059
609 Kč
Ihned k odeslání (1 ks)
Můžeme doručit do:
27.10.2021

Jednoduchá a nápaditá skládačka, ze které si i malé děti jednoduchým způsobem postaví městečko plné stromů a barev. Děti si mohou městečko podle fantazie různě přestavovat, stavět věže a zajíždět s barevnými autíčky do správných garáží. Při hře se učí barvy, přirozeně rozvíjejí prostorovou orientaci, fantazii, logické myšlení a jemnou motoriku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Jednoduchá a nápaditá skládačka, ze které si i malé děti jednoduchým způsobem postaví městečko plné barev a stromů ve kterém se mohou prohánět autíčka každé se svou garáží. Díky lehkému zasouvání jednotlivých dílků do sebe a do podložky se celé městečko stává stabilnějším a je jednoduché si ho kamkoli přenést aniž by se zbořilo. Děti si mohou městečko podle fantazie různě přestavovat, stavět věže a zajíždět s barevnými autíčky do jejich garáží. Při hře se učí barvy, přirozeně si rozvíjejí prostorovou orientaci, fantazii, logické myšlení a jemnou motoriku.
  • OBSAH BALENÍ: podložka 12 x 24 – 1 ks, kostka malý dům 3cm – 6 ks, kostka velký dům 6cm – 3 ks, garáž – 1 ks, autíčko – 3 ks, strom – 2 ks, střecha – 7 ks, semínko buku lesního - 2 ks

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavebnice
Hmotnost: 1 kg
Věková kategorie: od 2 let
Rozměr balení: 240 x 120 x 70 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: